Signature C de Cartier CT0455OJ
€ 1.478,00
Een vrouwelijke en comfortabele, randloze vorm. Acetaten pootjes verrijkt met het iconische C Décor-detail als functioneel en esthetisch element van het scharnier en het Cartier-logo. Prachtig modern en toch verfijnd kleurenpalet. Kostbare afwerking in platina.
Artikelnummer:
8c6a351adc18
Categorieën: Cartier, Designer Brilmonturen
Beschrijving
Beschrijving
Cartier gebruikt de hoofdletter C voor de naam van een collectie die symbool staat voor stijl en elegantie. Monturen met een essentieel en subtiel ontwerp, met een C-vormige brug.
Randloze zonnebril, glazen op maat gemaakt door de randloze specialist van Siefers. Bordeauxrood verloop met ‘elegante diamantslijping’, model ‘0580’.
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Afmetingen glas |
55 |
|---|---|
| Afmetingen lengte |
135 |
| Afmetingen neus |
18 |
| Dames/Heer/Uni |
dames |
| Materiaal |
kunststof metaal |
| Merk |
Cartier |
| Montuur |
Nee |
| Zonnebril |
Ja |
Gerelateerde producten
Celine S002 CL4002UN oversized zwart
€ 380,00
Celine S002 CL4002UN oversized zwart met de drie kenmerkende puntjes of "celine dots". Deze bril heeft een prachtig mooi degrade glas.
- Lenskleur: Gradient Smoke
- Bescherming: Beschermt tegen UVA- en UVB-straling
- Details: Celine-handtekening op de poten
Fred Lunettes FG50060U Custom
€ 890,00
